У суботу, 15. фебруара 2025. прослављена је храмовна слава Манастира Сретење. Свету Архијерејску Литургију служио је Митрополит жички г. Јустин уз саслужење протојереја-ставрофора Владана Милосављевића, протосинђела Стефана, старешине Манастира Годачице, протојереја Милана Луковића, протојереја Милана Филиповића и ђакона Стефана Симића. Певао је хор „Св. владика Николај“ из Чачка.
Упркос хладном времену и поледици, Литургији је присуствовало бројно монаштво из Епархије жичке, као и велики број верника.
Митрополит Јустин се обратио присутнима истичући значај овог великог празника, позивајући их да се, идући за Христом и прихватајући жртву, ослободе страха и радују у Господу.
По резању славског колача уприличена је свечана трпеза.
Сестринство манастира





















