Још једна вредна донација краљевачкој болници

Са благословом Његовог Преосвештенства Епископа жичког Г. Јустина, свештенство Епархије жичке упутило је још једну донацију нашој болници. Овога пута поклонили су 100 комплета постељине – 50 за Одсек интензивне неге и исто толико за Коронарну јединицу.

Укупна вредност донације је 135 000 динара.

Ово је један од начина на који свештенство помаже запосленима у болници у настојањима да обезбеде што боље услове за смештај и лечење пацијената.

”Имајући у виду тренутну ситуацију која је настала услед пандемије корона вируса, преоптерећеност запослених у здравственим установама, ова помоћ долази у правом тренутку”, рекао је др Милан Парезановић, помоћник директора за интернистички сектор. Он је у име руководства Опште болнице ”Студеница” захвалио свештенству за бригу коју показују како за наше пацијенте, тако и за запослене у нашој установи.

Старешина Храма Светог Саве у Краљеву, Радоја Сандо, пожелео је брз опоравак нашим пацијентима, а запосленима добро здравље и снагу да се и овога пута успешно изборе са епидемијом опасног вируса.

Извор: www.bolnicastudenicakv.co.rs