Распоред богослужења Епископа Јустина

·        02. јун                                   Недеља шеста – Слепога, Гунцати (Архијерејско намесништво гружанско), 09. 00 ч.

·        03. јун                                   Свети цар Константин и царица Јелена, Коњевићи, 09. оо ч.

·        06. јун                                   Вазнесење Господње – Спасовдан, Манастир Жича, 08. 00 ч.

·        09. јун                                   Недеља седма – Светих Отаца 1. Васељенског Сабора, Самаила, 09. 00 ч.

·        14. јун                                   Свети мученик Јустин Философ; Преподобни Јустин Ћелијски (Оданије Вазнесења), Храм Светог Саве, рукоположење у чин свештеника, Краљево, 09. 00 ч.

·        15. јун                                   Задушнице, Храм Светог Саве, Краљево, 08. 00 ч.

·        16. јун                                   Силазак Светог Духа на апостоле – Духови – Тројице, рукоположење у чин ђакона, Горњи Милановац, 09. 00 ч.

·        18. јун                                   Духовски уторак, Ракова код Чачка, освећење храма, 08. 30 ч.

·        23. јун                                   Недеља прва по Духовима – Свих Светих, рукоположење у чин ђакона, Субјел (Архијерејско намесништво црногорско), 09. 00 ч.

·        28. јун                                   Свети великомученик кнез Лазар и сви српски мученици – Видовдан, Матарушка Бања, 08. 00 ч.

·        30. јун                                   Недеља друга по Духовима, Лучани, 09. 00 ч.

·        04. јул                                   Преподобна Анастасија Српска, Манастир Студеница, 09. 00 ч.

·        07. јул                                   Недеља трећа по Духовима; Рођење Светог Јована Претече – Ивањдан, рукоположење у чин свештеника, Љиг, 08. 30 ч.

·        12. јул                                   Свети апостоли Петар и Павле – Петровдан, Богутовачка Бања, 08. 00 ч.

·        14. јул                                   Недеља четврта по Духовима; Свети Козма и Дамјан, Храм Светог великомученика Георгија, Ужице, 09. 00 ч.

·        17. јул                                   Храм Светог Саве – параклис Богородице Млекопитатељнице, Краљево, 08. 00 ч.

·        21. јул                                   Недеља пета по Духовима; Свети великомученик Прокопије, Шилопај (Архијерејско намесништво таковско), 09. 00 ч.

·        26. јул                                   Сабор Светог архангела Гаврила, Манастир Вујан, 08. 30 ч.

·        28. јул                                   Недеља шеста по Духовима; Врњачка Бања (нови храм), 08. 30 ч.

·        30. јул                                   Света великомученица Марина, Атеница, 08. 30 ч.

·        02. август                             Свети пророк Илија – Илиндан, Сирча, 08. 00 ч.

·        18. август                              Недеља девета по Духовима, Храм Светог Саве, Краљево, 09. 00 ч.

·        19. август                              Преображење Господње, Манастир Преображење, 08. 30 ч.

·        25. август                              Недеља десета по Духовима, Храм Светог Николаја Мирликијског – Брезова (Арх. нам. моравичко), 09. 00 ч.

·        28. август                              Успење Пресвете Богородице, Ражана (Арх. нам. црногорско), 09. 00 ч.

·        01. септембар                       Недеља једанаеста по Духовима, Храм Успења Пресвете Богородице, Дрежник (Арх. нам. ужичко), 9.00ч.