Распоред богослужења Епископа Јустина

·        04. новембар                     Недеља двадесет трећа по Духовима, Прељина, 09. 00 ч.

·        08. новембар                     Свети великомученик Димитрије – Митровдан, Згодачица, 09. 00 ч.

·        11. новембар                     Недеља двадесет четврта по Духовима, Храм Светог Саве, Краљево, 09. 00 ч.

·        12. новембар                     Свети краљ Милутин; Преподобни Теоктист и Јелена, Црква Светог Ахилија, Ариље, 09. 00 ч.

·        14. новембар                     Свети Козма и Дамјан – Врачеви, Манастир Вазнесење, 09. 00 ч.

·        16. новембар                     Обновљење Храма Светог великомученика Георгија – Ђурђиц, Манастир Враћевшница, 08. 30 ч.

·        18. новембар                     Недеља двадесет пета по Духовима, Храм Свете великомученице Марине, Атеница, 09. 00 ч.

·        21. новембар                     Сабор Светог арханђела Михаила – Аранђеловдан, Храм Светог Саве, Краљево, 10. 00 ч.

·        24. новембар                     Свети мученик Мина; Свети краљ Стефан Дечански, Храм Светог Саве, Краљево,  08. 00 ч.

·        25. новембар                     Недеља двадесет шеста по Духовима, Горичани код Чачка (Архијерејско намесништво трнавско), 09. 00 ч.

·        02. децембар                     Недеља двадесет седма по Духовима, Коњевићи, 09. 00 ч.

·        04. децембар                     Ваведење Пресвете Богородице, Манастир Ваведење, 08. 30 ч.

·        09. децембар                     Недеља двадесет осма по Духовима, Храм Светог Саве, Краљево, 09. 00 ч.

·        16. децембар                     Недеља двадесет девета по Духовима, Храм Светог апостола и јеванђелисте Марка, Ужице, 09. 00 ч.