Распоред богослужења Епископа Јустина

·        07. април                          Недеља четврта поста – Средопосна; Благовести, Манастир Благовештење овчарско,  09. 00 ч.

·        14. април                          Недеља пета поста – Глувна, Ражана, рукоположење у чин ђакона,  09. 00 ч.

·        20. април                          Лазарева субота – Врбица, парохијски храм у насељу Жича,  09. 00 ч.

·        21. април                           Улазак Господа Исуса Христа у Јерусалим – Цвети, Цветке, 09. 00 ч.

·        24. април                          Велики четвртак, Храм Светог Саве, Краљево, 08. 00 ч.

·        28. април                            Васкрсење Господа Исуса Христа –  Васкрс, Храм Светог Саве, Краљево, 00. 00 ч.

·        29. април                            Васкрсни понедељак, рукоположење у чин презвитера, Храм Вазнесења Господњег, Чачак, 09. 00 ч.

·        03. мај                                  Источни петак; Свети Николај Жички, Манастир Жича, 08. 00 ч.

·        05. мај                                  Томина недеља, Мрчајевци, рукоположење у чин ђакона, 09. 00 ч.

·        06. мај                                  Свети великомученик Георгије – Ђурђевдан, Манастир Враћевшница, 09. 00 ч.

·        09. мај                                  Свети свештеномученик Василије Амасијски, Манастир Жича, 09. 00 ч.

·        10. мај                                  Спаљивање моштију Светог Саве, Храм Светог Саве, Краљево, 09. 00 ч.

·        12. мај                                   Недеља Мироносица; Свети Василије Острошки, Храм Светог Василија Острошког, Кованлук, 08. 00 ч.

·        19. мај                                   Недеља четврта – Раслабљеног; Пренос моштију Светог Саве, Храм Светог Саве, Краљево, 09. 00 ч.

·        22. мај                                   Пренос моштију Светог оца Николаја (Преполовљење), Манастир Јежевица, 09. 00 ч.

·        24. мај                                   Свети Кирило и Методије, Манастир Вољавча, монашење, 08. 30 ч.

·        26. мај                                   Недеља пета – Самарјанке, Манастир Свете Тројице на Овчару, 08. 30 ч.

·        28. мај                                   Свети Ахилије, Црква Светог Ахилија, Ариље, 09. 00 ч.

·        02. јун                                   Недеља шеста – Слепога, Гунцати (Архијерејско намесништво гружанско), 09. 00 ч.

·        03. јун                                   Свети цар Константин и царица Јелена, Коњевићи, 09. оо ч.

·        06. јун                                   Вазнесење Господње – Спасовдан, Манастир Жича, 08. 00 ч.

·        09. јун                                   Недеља седма – Светих Отаца 1. Васељенског Сабора, Самаила, 09. 00 ч.

·        14. јун                                   Свети мученик Јустин Философ; Преподобни Јустин Ћелијски (Оданије Вазнесења), Храм Светог Саве, рукоположење у чин свештеника, Краљево, 09. 00 ч.

·        15. јун                                   Задушнице, Храм Светог Саве, Краљево, 08. 00 ч.

·        16. јун                                   Силазак Светог Духа на апостоле – Духови – Тројице, рукоположење у чин ђакона, Горњи Милановац, 09. 00 ч.

·        18. јун                                   Духовски уторак, Ракова код Чачка, освећење храма, 08. 30 ч.

·        23. јун                                   Недеља прва по Духовима – Свих Светих, рукоположење у чин ђакона, Субјел (Архијерејско намесништво црногорско), 09. 00 ч.