Распоред богослужења Епископа Јустина

·        01. јул                      Недеља пета по Духовима, Лучани, рукоположење у чин презвитера, 09. 00 ч.

·        07. јул                      Рођење Светог Јована Претече – Ивањдан, рукоположење у чин презвитера, Љиг, 09. 00 ч.

·        08. јул                      Недеља шеста по Духовима, Гривац (Архијерејско намесништво гружанско), 09. 00 ч.

·        12. јул                       Свети апостоли Петар и Павле – Петровдан, Сирогојно, 09. 00 ч.

·        14. јул                       Свети мученици и бесребреници Козма и Дамјан, Храм Светог Саве, Краљево, 08.00 ч.

·        29. јул                      Недеља девета по Духовима, Храм Светог Саве, Краљево, 09. 00 ч.

·        02. август                Свети пророк Илија – Илиндан, Црква Светог Илије, Бајина Башта, рукоположење у чин ђакона, 09. 00 ч.

·        05. август                Недеља десета по Духовима, Матарушка Бања, рукоположење у чин ђакона, 08. 00 ч.

·        12. август                 Недеља једанаеста по Духовима, Закута (Архијерејско намесништво гружанско), 09. 00 ч.

·        14. август                Изношење Часног Крста; Свети мученици Макавеји (Почетак поста),                                    Храм Светог Саве, Краљево, 08.оо ч.

·        15. август                 Пренос моштију Светог архиђакона и првомученика Стефана, Манастир Жича, рукоположење у чин ђакона, 08. 00 ч.

·        19. август                 Недеља дванаеста по Духовима – Преображење Господње, Златибор, рукоположење у чин свештеника, 09. 00 ч.

·        26. август                 Недеља тринаеста по Духовима, Горобиље (Архијерејско намесништво пожешко-ариљско), 09. 00 ч.

·        28. август                 Успење Пресвете Богородице – Велика Госпојина, Црква Успења Пресвете Богородице, Чачак, 08. 30 ч.

·        2. септембар                 Недеља четрнаеста по Духовима, Јабланица (Архијерејско намесништво таковско), освећење храма, 08. 30 ч.