Распоред богослужења Епископа Јустина

·        02. јул                     Недеља четврта по Педесетници, Коњевићи, рукоположење у чин свештеника, 09.00 ч.

·        04. јул                     Преподобна Анастасија Српска, Манастир Студеница, рукоположење у чин ђакона, 08.30 ч.

·        07. јул                     Рођење Светог Јована Претече – Ивањдан, Љиг, рукоположење у чин свештеника, 09.00 ч.

·        09. јул                     Недеља пета по Педесетници, Гуча, рукоположење у чин ђакона, 09.00 ч.

·        12. јул                      Свети апостоли Петар и Павле – Петровдан, Витковац (Архијерејско намесништво гружанско), 08.00 ч.

·        14. јул                     Свети мученици и бесребреници Козма и Дамјан, Храм Светог Саве у Краљеву, 08.00 ч.

·        02. август                Свети пророк Илија, Сеча Река (Архијерејско намесништво црногорско), 09.00 ч.

·        06. август                Недеља 9. по Педесетници, Пријепоље, устоличење Епископа Атанасија (Раките)

·        12. август                  Преподобна мати Ангелина Српска, село Закута, 08.00 ч.

·        13. август                Недеља 10. по Педесетници, Ниш, устоличење Епископа Арсенија (Главчића)

·        15. август                  Пренос моштију Светог првомученика и архиђакона Стефана, Манастир Жича, 08.00 ч.

·        19. август                Преображење Господње, Златибор, рукоположење за свештеника, 08.30 ч.

·        20. август                Недеља 11. по Педесетници, Горичани (Архијерејско намесништво трнавско), 08.30 ч.