Распоред богослужења Епископа Јустина

·        01. септембар                 Свети мученик Андреј Стратилат, Храм Светог Саве, Краљево, 08.00 ч.

·        02. септембар                 Недеља четрнаеста по Духовима, Јабланица (Архијерејско намесништво таковско), освећење храма, 08. 30 ч.

·        09. септембар                 Недеља петнаеста по Духовима; Сабор српских светитеља, Петрова црква, Нови Пазар, 09. 00 ч.

·        11. септембар                 Усековање главе Светог Јована Крститеља, Храм Светог Саве, Краљево, 09.00 ч.

·        16. септембар                Недеља шеснаеста по Духовима, Годачица (Архијерејско намесништво жичко), 08. 00 ч.

·        18. септембар                 Свети пророк Захарије и праведна Јелисавета, Манастир Никоље, 08.30 ч.

·        21. септембар                 Рођење Пресвете Богородице – Мала Госпојина, Манастир Каменац, 09.00 ч.

·        23. септембар                 Недеља седамнаеста по Духовима – пред Воздвижење, Прилипац (Архијерејско намесништво пожешко-ариљско), 09. 00 ч.

·        27. септембар                 Воздвижење Часног Крста – Крстовдан, Храм Светог архангела Гаврила, Гуча (Архијерејско намесништво драгачевско), 09. 00 ч.

·        30. септембар                 Недеља осамнаеста по Духовима – по Воздвижењу, Храм Светог Саве, Краљево, 09. 00 ч.

·        06. октобар                     Зачеће Светог Јована Претече и Крститеља; Михољске задушнице, Храм Свете Тројице, Краљево, 08. 00 ч.

·        07. октобар                      Недеља деветнаеста по Духовима; Преподобни Симон Монах, Манастир Студеница, 09. 00 ч.

·        14. октобар                     Недеља двадесета по Духовима; Покров Пресвете Богородице, Храм Светог Саве, Краљево, 09. 00 ч.

·       20. октобар                     Свети мученици Сергије и Вакхо – Срђевдан (19. октобра на вечерњој служби је монашење), Манастир Рача, 08. 30 ч.

·        21. октобар                     Недеља двадесет прва по Духовима, Каменица (Архијерејско намесништво гружанско), 09. 00 ч.

·        25. октобар                      Свети мученици Андроник, Пров и Тарах, Заблаће (Архијерејско намесништво трнавско), 09. 00 ч.

·        27. октобар                      Преподобна мати Параскева – Света Петка, Манастир Вољавча, 09. 00 ч.

·        28. октобар                     Недеља двадесет друга по Духовима, Каона (Архијерејско намесништво драгачевско), 09. 00 ч.