Распоред богослужења Епископа Јустина

·        06. мај                      Недеља пета – Самарјанке; Ђурђевдан, Храм Светог Саве, Краљево, 09. 00 ч.

·        10. мај                      Спаљивање моштију Светог Саве на Врачару, Храм Светог Саве, Краљево, 09. 00 ч.

·        12. мај                      Свети Василије Острошки Чудотворац, Храм Светог Василија Острошког, Кованлук, 08. 00 ч.

·        13. мај                      Недеља шеста – Слепога, Храм Свете Тројице, рукоположење у чин ђакона, Г. Милановац, 09. 00 ч.

·        17. мај                      Вазнесење Господње – Спасовдан, Храм Вазнесења Господњег, Чачак, рукоположење у чин ђакона, 09. 00 ч.

·        19. мај                      Пренос моштију Светог Саве, Вранеши, 08. 00 ч.

·        20. мај                      Недеља седма – Светих Отаца 1. Вас. Сабора, Храм Светог архангела Гаврила, Рашка, 09. 00 ч.

·        22. мај                      Пренос моштију Светог оца Николаја, Манастир Никоље,  рукоположење у чин свештеномонаха, 08. 30 ч.

·        24. мај                      Свети Ћирило и Методије, Сарајево

·        26. мај                      Задушнице, Храм Светог Саве, Краљево, 08. 00 ч.

·        27. мај                      Силазак Светог Духа на апостоле – Тројице, Храм Свете Тројице, Краљево, рукоположење у чин свештеника, 09. 00 ч.

·        28. мај                      Духовски понедељак, Храм Светог Ахилија, Ариље, рукоположење у чин ђакона, 09. 00 ч.

·        29. мај                      Духовски уторак, Драглица (Златибор), 09. 00 ч.

·        03. јун                      Недеља прва по Духовима – Свих Светих, Храм Светог цара Константина и царице Јелене, Ивањица, 09. 00 ч.

·        10. јун                      Недеља друга по Духовима, Храм Светог апостола Павла, Цветке, 09. 00 ч.

·        14. јун                      Свети мученик Јустин Философ; Преподобни Јустин Ћелијски, Храм Светог Саве, Краљево, имендан Владике жичког Јустина, 09. 00 ч.

·        17. јун                      Недеља трећа по Духовима, Тијање, 09. 00 ч.

·        24. јун                      Свети апостоли Вартоломеј и Варнава, Врдила, 09. 00 ч.

·        28. јун                      Свети мученик кнез Лазар и Свети српски мученици – Видовдан, Храм Светог кнеза Лазара, Љубић код Чачка, 09. 00 ч.