Распоред богослужења Епископа Јустина

·        02. јул                     Недеља четврта по Педесетници, Коњевићи, рукоположење у чин свештеника, 09.00 ч.

·        04. јул                     Преподобна Анастасија Српска, Манастир Студеница, рукоположење у чин ђакона, 08.30 ч.

·        07. јул                     Рођење Светог Јована Претече – Ивањдан, Љиг, рукоположење у чин свештеника, 09.00 ч.

·        09. јул                     Недеља пета по Педесетници, Гуча, рукоположење у чин ђакона, 09.00 ч.

·        12. јул                      Свети апостоли Петар и Павле – Петровдан, Витковац (Архијерејско намесништво гружанско), 08.00 ч.

·        14. јул                     Свети мученици и бесребреници Козма и Дамјан, Храм Светог Саве у Краљеву, 08.00 ч.

·        02. август                Свети пророк Илија, Сеча Река (Архијерејско намесништво црногорско), 09.00 ч.

·        06. август                Недеља 9. по Педесетници, Пријепоље, устоличење Епископа Атанасија (Раките)

·        12. август                  Преподобна мати Ангелина Српска, село Закута, 08.00 ч.

·        13. август                Недеља 10. по Педесетници, Ниш, устоличење Епископа Арсенија (Главчића)

·        15. август                  Пренос моштију Светог првомученика и архиђакона Стефана, Манастир Жича, 08.00 ч.

·        19. август                Преображење Господње, Златибор, рукоположење за свештеника, 08.30 ч.

·        20. август                Недеља 11. по Педесетници, Горичани (Архијерејско намесништво трнавско), 08.30 ч.

·        26. август                  Свети мученик Иполит (Оданије Преображења), Храм Светог Саве, Краљево, 08.00 ч.

·        27. август                Недеља 12. по Педесетници, Манастир Јежевица, 08.30 ч.

·        28. август                Успење Пресвете Богородице – Велика Госпојина, Храм Успења Пресвете Богородице, Чачак, 09.00 ч.

·        03. септембар                Недеља 13. по Педесетници, устоличење Митрополита Хризостома, Сарајево

·        10. септембар                Недеља 14. по Педесетници, Маковиште (Архијер. нам. црногорско) освећење храма и рукоположење у чин ђакона

·        11. септембар                Усековање главе Светог Јована Крститеља, Каона (Архијер. нам. драгачевско) 08.30 ч.

·        12. септембар                Пренос моштију Светог Александра Невског, Храм Светог Саве, Краљево, 08.00 ч.

·        17. септембар                Недеља 15. по Педесетници, устоличење Епископа Фотија, Бијељина

·        21. септембар                Рођење Пресвете Богородице – Мала Госпојина, Храм Живоносног Источника, Врњачка Бања, 09.00 ч.

·        01. октобар                Недеља 17. по Педесетници, Гостиница, велико освећење храма, 08. 30 ч.