Исповест свештенства Архијерејског намесништва студеничког

На дан када Црква прославља Светог свештеномученика Патрикија, 1. јуна 2020. године, свештеници студеничког намесништва, окупили су се у Храму Светог архангела Гаврила у Рашки. Том приликом је одржан братски састанак и исповест, а исповедник је био јеромонах отац Виталије (Милошевић), сабрат Манастира Студеница.

Након исповести служена је Света Литургија. Началствовао је Архијерејски намесник студенички протонамесник Здравко Николић, а саслуживали су јереј Александар Бојовић, јереј Бранко Росић и ђакон Владимир Јовановић. За певницом су били јереј Данило Петровић и јереј Немања Тимотијевић. У току Свете Литургије, ђакон Владимир Јовановић је беседио, указујући на потребу истицања важности светотајинског живота.

Након Свете Литургије, трпеза љубави уприличена је у парохијском дому при Храму Светог архангела Гаврила у Рашки.

Ђакон Владимир Јовановић