Слава Параклиса Светог Нектарија Егинског при болници у Краљеву

Болнички Параклис Светог Нектарија Егинског у Краљеву је и ове године прославио  своју храмовну славу врло свечано.

Светом Литургијом  началствовао је архијерејски заменик Епископа жичког протојереј-ставрофор Љубинко Костић, уз саслужење архијерејског намесника жичког протојереја-ставрофора Ненада Илића, старешине Храма Светог Саве протојереја Радоја Санда и ђакона при истом храму Стефана Милошевског.

Уз присуство великог броја  верника, лекара и осталог медицинског особља, после Свете Литургије, причешћа и резања славског колача, свима се уз пригодну и поучну беседу обратио прота Љубинко. Старешина храма је најзаслужнијим  приложницима поделио пригодне  захвалнице.

Старешина параклиса

протојереј-ставрофор Мирослав Јаковљевић