Састанак вероучитаља са кординатором

Вероучитељи архијерејског намесништва ужичког састали су се, 17. октобра у сали парохијског дома храма Светог Георгија у Ужицу, са координатором за верску наставу Епархије жичке, јерејем Новицом Благојевићем.

Састанак је био врло кооперативан. Прошли смо кроз неколико тачки дневнога реда везаним за текућа питања живота верске наставе на територији нашег намесништва. Свако је има пролику да изнесе неке личне ставове и постигнућа везана за верску наставу у својој школи. Такође, координатор je са сваким посебно обавио један отворен разговор о личним предлозима и захтевима.

Захвални Господу на свему, уздамо се у Божију помоћ и благослов Свесветога Духа у нади да и ова школска година протекне у напредку и радости на часовима верске наставе.

Истога дана, са истим темама и садржајем, састанак  је одржан и у Ариљу, где су били присутни вероучитељи пожешко-ариљског архијерејског намесништва.

наставник верске наставе

Алексанадар Ђуричић