Посета Епископа Јустина Другој бригади КоВ Србије у Краљеву

prva4Дана, 28. октобра 2014. године, Његово Преосвештенство Епископ жички Г. Г. Јустин посетио је Другу бригаду Копнене војске  у Краљеву. Том приликом састао се са командантом Друге бригаде Копнене војске Србије, бригадним генералом Маринком Павловићем и његовим сарадницима. На радном састанку командант бригаде упознао је Епископа са задацима и обавезама које извршавају јединице бригаде као и са степеном имплементације Верске службе у јединицама бригаде.

Након састанка, Владика Јустин је у пратњи домаћина, посетио војнички клуб у касарни Рибница у којем се налази богослужбени простор посвећен светим апостолима Петру и Павлу, спомен соба, простор за физичку обуку војника и велика сала за састанке.

Током заједничког ручка господин генерал Маринко Павловић у знак захвалности и за прву посету уручио је Владики Јустину грб Друге бригаде Копнене војске Србије.