Почело са радом „Добротворно Старатељство“ у Чачку

samДрага браћо и сестре,

Однедавно при нашем храму отпочео је рад „Добротворног Старатељства“ које има за циљ да помогне свим нашим потребитим и угроженим суграђанима, којих је данас не мали број.
Братство овог храма редовно служи различите Акатисте и Молебне каноне, на којима се прикупљају средства за помоћ. У жељи да проширимо и побољшамо рад фонда, позивамо све људе добре воље, да у складу са својим могућностима, помогну нашој потребитој браћи и сестрама.DSC_0518-e1413926868876
Ваша помоћ може бити у новцу или намирницама. Такође, можете и директно обезбедити лекове, ортопедска помагала, измирење неплаћених рачуна (дуговања) за комуналије, дрва за огрев… потребитима који су у евиденцији нашег фонда.
Сви наши потребити суграђани, нека се обрате својим парохијским свештеницима, како би благовремено били заведени у списак.
За све потребне информације можете се обратити свештенику Милану Љубичићу на тел: 063/296 959
БЛАЖЕНИ МИЛОСТИВИ, ЈЕР ЋЕ БИТИ ПОМИЛОВАНИ!

Храм Вазнесења Господњег у Чачку