Објављена издања ЕУО Епархије жичке

Поруџбине и информације на prodaja@eparhija-zicka.rs

• Фундулис, др Јован М.; ЛИТУРГИЧКЕ НЕДОУМИЦЕ, превод Гајо Гајић и Маја Рашовић; друго издање; Краљево, ЕУО Епархије жичке, 2007 (Врњачка Бања, Интерклима – графика); хришћ. теологија, 22 cm, 307 стр. меки повез, ћирилица, тираж 500;

цена: 300 дин.

• Конијарис, о. Антоније; ПРОПОВЕДАЊЕ РЕЧИ БОЖИЈЕпревод ђакон Стефан Милошевски; Краљево, ЕУО Епархије жичке, 2017 (Врњачка Бања, Интерклима – графика); 21 cm, 156 стр. меки повез, ћирилица, тираж 1000;                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          цена: 150 дин.