Недеља Свих Светих у манастиру Градац

Епископ жички Господин Јустин служио је, у манастиру Градац, архијерејску Литургију у недељу Свих Светих, 7. јуна 2015. године. Уз Преосвећеног владику саслуживали су игуман манастира Студенице – архимандрит Тихон и свештенство студеничког намесништва. Том приликом за настојатељицу манастира Градац постављена је монахиња Нина (Неранџић).

Овим празником је уједно завршена манифестација Дани краљице Јелене, која се традиционално одржава у Градцу. Културно-уметнички програм је одржан у близини манастира у организацији Центра за културу Градац, Туристичко-спортске организације Рашка и манастира Градац.

Градачко сестринство је припремило трпезу љубави којом је настављено радосно заједничарење Епископа и свих присутних.

Градачко сестринство