Веронаука

Извештај поводом „Квиза знања“ ОШ „Др Драгиша Мишовић“, Чачак, Школска 2016/17. год.

P1090575

Стручно веће Верске наставе ОШ „Др Драгиша Мишовић“ из Чачка организовало је квиз знања за ученике петог разреда. Такмичило се 5 екипа (ученици из одељења 54 се нису појавили). Свако одељење дало je по један тим од по четири ученика. Питања су извучена из градива и прилагођена њиховом узрасту. Учесници на такмичењу: Из одељења 51: Александар Грујић, Марија Мијовић, Марта ... детаљније »

Школска слава Свети Сава у ОШ “Алекса Дејовић“, Севојно

IMG_3366