Канонска посета Епископа жичког Господина Јустина Архијерејском намесништву црногорском

У Недељу блуднога сина 2016. године Његово Преосвештенство Епископ жички Господин Јустин био је у канонској посети Архијерејском намесништву црногорском. У присуству многобројног народа, Владика је служио Свету Архијерејску Литургију у храму Светог Апостола и Јеванђелисте Луке у Субјелу. Саслуживали су: Архијерејски намесник црногорски протојереј-ставрофор Милутин Стевановић, протосинђел Сава (Илић), парох косјерски протојереј Радомир Трипковић, јереј Жељко Пантелић, ђакон косјерски Небојша Вукадиновић, ђакон ариљски Младен Миливојевић и ђакон краљевачки Стефан Милошевски.

По завршетку Свете Литургије, Епископ је уручио грамату добротвору господину Томиславу Василијевићу из Берана.

Након тога је уприличена трпеза љубави у сали парохијског дома.

Вероучитељ Томислав Гајић