Исповест свештенства драгачевског намесништва

Дана 2.5. у четвртак Пасхалне седмице, Архијерејски намесник драгачевски о. Милун Ивановић благословио је братско сабрање и Свету Тајну исповести у Котражи. Света Литургија, којом је началствовао јереј Милун Стефановић служена је у Храму Светог великомученика Георгија саграђеном с краја XIX века. Њему је сласлуживао јереј Мирослав Миленковић и ђакон гучки Александар Јаћовић.

Прота Мирослав Маринковић исповедио је свештенство и укрепио га очинским поукама а пригодну беседу одржао је протонамесник Горан Јанковић, парох горачићки. Послужење за свештенике припремио је домаћин протонамесник Божидар  Селенић који је окупљене за трпезом поздравио и пожелео им добродошлицу уз радосни хришћански поздрав Христос воскресе!

Ђакон Александар Јаћовић